מעלית משא – יעילות ובטיחות לעסק שלכם

בעסק שלכם יש למעלה מקומה אחת? יכול להיות שגם אתם זקוקים למעלית משא.
בעבר מעלית משא הייתה מיועדת למפעלים גדולים רבי קומות, למטרות שינוע של כבודה גדולה. אך היום בעולם המודרני, עם התחדשות והתייעלות העבודה, הבינו בעלי עסקים רבים שגם הם צריכים ויכולים להתקין מעלית משא על מנת לפתור אספקטים רבים בעבודה שלהם.
 

למה להתקין מעלית משא?


אז למה בעצם? מדוע חשוב וכדאי להתקין מעלית משא?
למעלית משא יתרונות רבים, שני היתרונות הדומיננטים ביותר הם – בטיחות ויעילות.
כיום כל עסק אשר נמצא במבנה בעל מספר קומות מבין היום שאינו עובד נכון, ובטח שלא בטיחותי אם אין מעלית במבנה. הרי זמן וכוח אדם שווים הרבה כסף בשוק העבודה, ומעלית משא פותרת בדיוק את העניין הזה. דרך המעלית ניתן להגיע לאותם הישגים בפחות כוח אדם והרבה פחות זמן.
*בהיבט היעילות, נתייחס כמובן למהירות השינוע של סחורה ממקום למקום, תוך שימוש מינימלי בכוח אדם, ומבלי מאמץ פיזי מתיש. כך גם נוכל להבטיח את הגעתה של הסחורה לקומה הרצויה מבלי שתגרם לה נזק, אשר עשוי לקרות בזמן סחיבתה בחדר מדרגות. כתוצאה מכך בעל עסק יכול "לנצל" את יתר הזמן להגדלת התפוקה והגדלת הרווח העסקי.
*בהיבט הבטיחותי, נתייחס למעבר נקי של ציוד כבד וגדול בין הקומות מבלי לפגוע בבטיחות העובדים, וגרימת נזק בריאותי בטווח הארוך. נזק שעלול להיווצר מסחיבת ציוד בין קומות על בסיס יומיומי.

איך מתקינים מעלית משא?


אז איפה מתחילים? איך תוכלו להתקין מעלית משא בעסק שלכם?
אז כמו בכל תהליך של התקנת מעלית, גם פה מדובר בהליך אשר דורש אישורים רבים ותכנונים. אצלנו בחברת נעמן מעליות מתמחים בהתקנת מעליות בכלל, ובהתקנת מעליות משא בפרט. אנו יודעים כיצד להתאים את סוג המעלית לצרכיו של בעל העסק ולתנאי השטח הקיימים. 
ראשית, ישלח מתכנן מטעמנו, אשר תפקידו למצוא את הפתרון היעיל, הבטוח והאיכותי ביותר תוך התחשבות בכל התנאים והדרישות. לאחר מכן נציג בפניכם את התכנית היעילה עבורכם, תוך התחשבות מעמיקה בבטיחות, ובתקנים וההיתרים על פי חוק. רק לאחר קבלת ככל האישורים, וקבלת אישור לתוכנית בכל הצדדים נוכל להפשיל שרוולים ולצאת לעבודה, בדרך להתקנת מעלית המשא שלכם.
אז איזו מעלית טובה עבורכם?
למעלית משא סוגים רבים ושונים, אשר כל אחת מתאימה לצרכים ותנאים שונים. יחד נמצא את  המעלית האידיאלית עבור העסק שלכם. אלו האופציות הנפוצות בין מעליות המשא:
*מעלית משא קלאסית – מעלית אשר הדלתות מחוברות לתא המעלית ונפתחות כלפי חוץ.
*מעלית משא בעלות תא פתוח – במעלית אלה אין דלת תא אלא רק דלת פיר.
*מעלית חוץ – מעלית אשר מותקנות מחוץ לבניין ומשמשות בעיקר לאתרי בנייה.
*משטח העמסה – מעלית אשר אינה מותקנת בתוך פיר אלא בשטח פתוח המיועד לה.

זה היה מידע בסיסי בדבר התקנת מעלית משא בבית העסק שלכם.
הידע המונגש לקהל הרחב הוא ידע בסיסי מאוד, וחשוב לציין ולהדגיש שבין השורות ישנם אינספור מרכיבים שונים העומדים מאחורי כל החלטה וביצוע של מוצר מורכב ורגיש כל כך כמו מעלית. במידה ושאלותיכם לא מצאו תשובה מספקת, נשמח לעמוד לרשותכם ולספק תשובות ממוקדות יותר בפרטי.
מוזמנים גם להשאיר כאן את הפרטים ונדאג לחזור אליכם.
 info@naaman-lift.co.il | טלפון: 03-6342034

דילוג לתוכן